Nora Istrefi sjell këtë foto të nënës, kështu e quan

16:55 | 12 Janar 2019

Është shumë ftohtë por kjo nuk po e ndalë Norën dhe nënën e saj për të ecur.

Këngëtarja, Nora Istrefi ka hedhur një imazh në llogarinë e saj, Instagram teksa shfaqet bashkë me nënën.

Në video shihet nëna e Norës, Suzana e cila nuk po ndalet teksa këngëtarja ia lë këtë përshkrim të veçantë. “Nëna e fuqishme”.

Për të gjithë ata që nuk e dinë, Suzana Tahirsylaj ishte njëra nga këngëtaret më të njohura për publikun para disa viteve.

Duket se zërin, artistet Istrefi, Nora dhe Era e kanë trashëguar nga e ëma.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara