Nora Istrefi shpërthen në lot gjatë emisionit “Dua të të bëj të lumtur”

10:19 | 30 Janar 2020

Nora Istrefi këngëtarja e cila vitin e kaluar la prapa krahëve një divorc, ka qenë e ftuar në një nga emisionet shumë të komentuar ku është shfaqur si kurrë më parë

Nora Istrefi do të jetë e ftuara e radhës në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” te Arbana Osmani, emision ky i cili është i mbushur me plotë emocione.

Nora u përball me shumë befasia në këtë emision, të cilin të plot mund ta shihni të shtunën.

Një ndër befasiat dedikuar Norës ishte edhe pjesmarrja e nënës së saj e cila si kurrë më parë u shfaq duke kënguar. Suzana Istrefi që nga vdekja e burrit, babait të Norës nuk kishte kënduar asnjëherë dhe kjo ishte hera e parë.

“Të shtunën, histori të jashtëzakonshme tek “Dua të të bëj të lumtur” Special guest @noraistrefi që ka derdhur më shumë lot se çdo artist tjetër që ka ardhur”, ka shkruar Arbana Osmani në videon promo të publikuar në Instagram.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara