Nora Istrefi shpenzoi mijëra euro për këtë veshje

22:37 | 18 Tetor 2019

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Nora Istrefi, njihet si një ndër artistet që ka një jetë goxha luksoze.

Falë profesionit të saj që i sjellë shumë të ardhura, artistja e mirënjohur arrin të blejë veshje të shtrenjta të brendeve botërore.

Por, një gjë është e sigurt, ajo gjithmonë duket shumë unike.

33-vjeçarja së fundi u komentua për dukjen e saj në eventin e kreatorit të njohur, Valdrin Sahiti.

Ajo u pa me një fustan të shkurtër, e me aksesorë që i kishte kombinuar për mrekulli.

View this post on Instagram

Vs Couture 🤗 @valdrinsahitiii

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

 

Por, ndoshta nuk e dinit se ajo shpenzoi me mijëra euro për këtë dukje.

Artistja dukej shumë tërheqëse dhe elegante./expres/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara