Nora Istrefi shfaqet shumë joshëse në fustanin pink

13:21 | 14 Gusht 2019

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është duke shijuar suksesin e projektit të saj më të fundit muzikor, të cilin e solli në bashkëpunim me Irkenc Hykën.

Ajo ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan portali arbresh.info

Ajo së fundi ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet mjaft atraktive dhe joshëse.

View this post on Instagram

💖

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Ndryshe, Nora gjithashtu po shfaqet edhe në disa koncerte muzikore anembanë trojeve shqiptare. /arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara