Nora Istrefi shfaqet provokuse e veshur në kostum serioz

13:44 | 25 Tetor 2019

Këngëtarja Nora Istrefi vazhdon të jetë shumë e përfolur për dukjen e saj.

Ajo ndan shpesh me ndjekësit fotografi të përditshme në rrjetet sociale, duke treguar se si është për të një ditë e zakonshme, shkruan portali arbresh.info

Nora së fundi ka publikuar disa fotografi ku ka pozuar me kostum me ngjyrë të zezë dhe po duket tejet seksi dhe provokative.

View this post on Instagram

@

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Ndryshe, Nora ka qenë një nga personazhet më të përfolur të vitit, kjo edhe sa i përket jetës private, pasi këtë vit këngëtarja i ka dhënë fund martesës së saj me Robert Berishën. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara