Nora Istrefi ‘provokon’ me videon e fundit

23:35 | 2 Tetor 2019

Këngëtarja, Nora Istrefi vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në shtypin rozë dhe jo më kot.

Artistja shqiptare, e cila javë më parë i dha fund martesës shumëvjeçare me partnerin e saj, Robert Berishën, është akoma tejet e përfolur, shkruan portali arbresh.info

Para pak minutash ajo i ka treguar edhe njëherë format e përkryera trupore në një video të publikuar në Instagram.

E veshur me një kostum ngjyrë portokalli ajo duket elegante e në të njëjtën kohë seksi.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Ndërkohë, kjo nuk është hera e parë kur Nora vjen kaq tërheqëse, pasi shpesh realizon fotosesione të reja dhe në secilin prej tyre duket e mahnitshme./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara