Nora Istrefi po zbukurohet çdo ditë e më shumë, në fotot e fundit vjen e ‘zjarrtë’

20:29 | 2 Nëntor 2019

Duke qenë njëra prej këngëtareve të dashura për publikun, Nora Istrefi përcillet shumë edhe në rrjetet sociale.

Autorja e shumë hiteve shpesh ndan imazhe që vënë në pah dukjen e saj e që marrin pëlqime të shumta nga fansat e saj, shkruan portali arbresh.info

Para disa çastesh bukuroshja ka publikuar dy fotografi në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’, ku ka pozuar me fustan të shkurtër dhe me gjoksin në plan të parë e me pamjen e saj të bukur ka marrë gjithë vëmendjen.

View this post on Instagram

Last night with @houseofcb

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Theksojmë se, është një ndjekëse e rregullt e ushtrimeve në palestër, ndaj duket qartë se edhe fotografinë e ka bërë aty.

Nora Istrefi përndryshe ka treguar gjithmonë se kujdeset për trupin e saj, dhje për këtë e ndihmon mikesha e saj dhe trajnerja e njohur e fitnesit, Geta Beqa. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara