Nora Istrefi me shpenzime marramendëse për një veshje

17:41 | 18 Tetor 2019

Nora Istrefi është njëra prej këngëtareve tona, që i kushton kujdes të madh paraqitjeve publike.

Së fundi, ajo ka qenë e pranishme në sfilatën ku u paraqitën koleksionet e reja nga Valdrin Sahiti.

Ajo kishte zgjedhur të vishej me një fustan të shkurtër, të kombinuar me disa aksesorë që e bënin të dukej elegante dhe me stil.

Sipas faqes “What they wearin”, Nora kishte veshur një fustan të markës Zara (39.95€) me vathë të dizajnuar nga Alessandara Rich (465€), si aksesor tjetër një çantë të vogël Dior (2,800€) dhe këpucë të kuqe me brosha nga Zara (49.95€).

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara