Nora dhe Roberti në prag të ndarjes

20:01 | 15 Mars 2019

Janë një ndër çiftet më të njohura të estradës.

Bëhet fjalë për këngëtarët Nora Istrefi dhe Robert Berisha, shkruan arbresh.info.

Arbresh.info nga burime konfidenciale ka siguruar informacion që ata janë në prag të ndarjes.

Çifti kanë fshirë disa nga fotot e përbashkëta në Instagram.

Për më tepër detaje ndiqeni rubrikën ‘Çka ka t’re’ të emisionit n’ZOOM./arbresh.info/

 

https://youtu.be/xDKtkSTrYjo?t=1889

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara