Noizy flet për një fëmijë të dytë, tregon tre gjërat që do t’i mësojë qysh në fillim

09:10 | 2 Qershor 2020

Reperi i njohur, Noizy flet për jetën e tij private.

Ai  dje ishte i ftuar në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’ ku ka folur për gjërat që nuk i kemi ditur më parë rreth jetës së tij private dhe asaj profesionale.

Kujtojmë se reperi është baba i një vajze, dhe ka treguar se në të ardhmen nëse do të bëhet me një tjetër fëmijë i ka menduar gjërat që do t’i mësojë.

“Mendoj që edhe prindërit duhet të punojnë jashtëzakonisht shumë. Nëse do ma japë Zoti të kem fëmijën tim të dytë, një çun apo një gocë, gjëja e parë që do i jap është boksi, ose çfarë do lloj boksi, është ushqimi dhe muzika. S’mund të jetë fëmija im shkencëtar nëse prindërit e vet nuk i ka diçka të tillë”, tha Noizy.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara