Noçja e “Big Brother” zbuloi ç’emër zgjodhi për të bijën

01:53 | 1 Nëntor 2019

Ish-banorja e njohur e edicionit të parë të “Big Brother Albania”, Najada Konomi, është bërë nënë për herë të parë.

Najada, e njohur nga të gjithë si “Noçja”, e ka dhënë lajmin e bukur nëpërmjet një postimi të veçantë në Instagram.

Noçja ka sjellë në jetë një vajzë dhe foton e parë të të voglës e ka ndarë në profilin e saj në Facebook.

Ajo ka publikuar këmbën e vogëlushes, ndërsa krahas saj zbulon edhe emrin që ajo dhe partneri kanë zgjedhur.

E vogla e tyre quhet Aria, ndërsa ish-banorja ka zbuluar se në fakt e ka sjellë të bijën në jetë dy muaj më parë, më datën 24 të muajit gusht./lexo/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara