Njihuni me çiftin më të ri të Holliwood-it

15:49 | 14 Mars 2019

Aktori i njohur Channing Tatum dhe Jenna Dewan ndryshe me emrin e njohur artistik Jessie J kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre.

Çifti më i ri janë parë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit, teksa shëtisnin rrugëve të Londrës, shkruan  portali  arbresh.info

Dyshja nuk e fshehin më romancën e tyre, madje dukeshin tejet të dashuruar dhe të buzëqeshur duke mbajtur dorën e njëri-tjetrit. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara