Një zonjë si Rudina Magjistari (FOTO)

18:29 | 16 Mars 2017

Autorja dhe prezantuesja e ‘Rudina Show’ Rudina Magjistari shfaqet tejet elegante në paraqitjet e saj.

Ajo në profilin e saj në Instagram poston fotografi nga momenti i moderimit në studion e Televizionit Klan.

Për më shumë shikoni fotot e saj plot shkëlqim dhe elegancë./Arbresh.info

rudina3

rudina

rudina4

rudina5

rundina1

rudina6

Lajmet më të lexuara