Një ndër maturantet më të bukura, e puth Noizyn (Foto)

16:19 | 17 Gusht 2015

Javë më parë ne prezantuam një këngëtare të re, e cila e shoqëronte dhe e ndihmonte këngëtarin e njohur Noizy nëpër koncerte, ndërsa këtë herë po prezantojmë një tjetër vajzë, e cila po ashtu është e çmendur pas tij.

E çmendur për faktin se ndjek çdo mbrëmje që reperi performon në Kosovë, e ndjek në çdo hap, ndërkohë që qëllimi i saj ndaj tij nuk dihet.

Idea Rexhepi nuk është thjeshtë një vajzë anonime, pasi ajo gjatë këtij viti është zgjedhur maturantja më e bukur në mbarë Kosovën, me kriterin pa grim.

largea_jajaja1439814833

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara