Një djalë nga Zvicra bën tatuazh portretin e Afrona Dikës

23:52 | 4 Korrik 2020

Modelja dhe njëherësh blogerja e njohur, Afrona Dika, vazhdon të mbetet njëra nga më me trend ndonjëherë.

Si duket tiparet e saj të bukurisë kanë tërhequr vëmendjen e fansave të saj, të cilat për të treguar admirimin ndaj tyre bëjnë edhe veprime të papritura shkruan Telegrafi.

Në një postim në rrjetin social Instagram, modelja ka publikuar një imazh në të cilin shihet një krah i një mashkulli dhe portreti i saj në të.

Tatuazhi i realizuar nga fansi i saj bart fytyrën e saj, ku të njëjtën e ka publikuar edhe si fotografi, e që duket mjaft atraktive.

Ndërkaq, admiruesi i saj ka një pëlqim të veçantë për të, pasi edhe gjatë gjithë jetës së tij do ta përcjell fytyra e modeles në trup.

View this post on Instagram

❤️ #tattoo @afrim__d

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara