Nicole Scherzinger shijon pushimet romantike me të dashurin në Portugali

14:01 | 6 Korrik 2020

Nicole dhe Thom po kalojnë momente romantike së bashku.

Nicole Scherzinger dhe i dashuri i saj Thom Evans, janë duke kaluar pushime romantike në Portugali.

Këngëtarja, e cila u bë 42-vjeçe javën e kaluar, u fotografua duke u hedhur në krahët e partnerit të saj 35-vjeçar.

Dyshja shihet se po kalojnë mjaft mirë atje dhe kjo vihet re nga fotografitë e postuara në rrjete sociale.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara