Nga Meka, Gold AG e bën këtë gjë për Sinan Hoxhën

18:06 | 11 Janar 2019

Derisa po qëndron në Mekë, Gold AG ka bërë një gjë të veçantë për këngëtarin Sinan Hoxha.

Sinan Hoxha ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku tregoi dhuratën që e mori nga Goldi.

Ai ka fotografuar pamje nga Meka, teksa para tij mbante një mobil me imazhin e Sinanit, Andrrës dhe Ansit të vogël.

“Vllai @arianagushi nga Meka allahu ta shperbleft”, ka shkruar Sinani.

Kujtojmë që Gold Ag, gjatë udhëtimit në Medine ka takuar edhe hoxhën dhe humanistin, Halil Kastrati.

Shpërndaje në rrjete sociale