Nënë e bijë më të ëmbla se kurrë, Loredana publikon imazhe me Hanën

18:14 | 27 Tetor 2020

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi dhe reperi Mozzik e kanë një vajzë nga lidhja e tyre e cila tashmë ka përfunduar me ndarje.

Mirëpo pavarësisht kësaj Hana kalon kohë me të dy prindërit dhe duke qenë se të dy janë të njohur për publikun edhe vogëlushja njihet tashmë po ashtu, shkruan portali arbresh.info

Të dy publikojnë foto të vajzës e së fundmi ishte Loredana ajo e cila e ka publikuar disa fotografi tejet të ëmbla bashkë me vajzën e saj bukuroshe.

 

Nënë e bijë po duken tejet të bukura në setin e ri fotografik.

Ndryshe, Loredana dhe Mozzik po flitet se janë ribashkuar pasi ditë më parë u panë së bashku në një lokal të Prishtinës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara