Nëna e Rita Orës kcen si peshk në pishinë

15:51 | 14 Gusht 2019

Vera Ora sjell edhe një postim të radhës kur tregon se ajo gjithmonë do të mbetet një zonjë e re, aktive dhe në formë të mrekullueshme të trupit.

Si çdo vit, ajo edhe këtë herë ka lënë disa ditë për të pushuar në shtëpinë që familja ka blerë në Ulqin.

Shtëpia e drurit pranë lumit Buna frekuentohet shpesh nga familja Ora, e Vera duket se aty është duke kaluar ditët më të mira.

Vera po poston vazhdimisht fotografi dhe momente nga këto ditë të bukura, duke e treguar fizikun në formë të mrekullueshme në bikinit nga më të ndryshmet.

Këtë herë Vera ka publikuar videon e cila i ka bërë përshtypje shumë ndjekësve të saj.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara