Nëna e Kim Kardashian tenton t’i zë të dashur vajzës së saj

08:24 | 17 Gusht 2015

Nëna e motrave Kardashian, Kris Jenner, ka tentuar që vajzës së saj Kendall Kardashian t’i zë një të dashur.

Ajo, në ditëlindjen e vajzës tjetër të saj Kylie ka ftuar në festë këngëtarin Zayn Malik vetëm që të takohet me Kendall.

Mediat shkruajnë se Malik dhe Kendall u afruan bashkë por, plani përfundimtar i nënës nuk duket se eci shumë mirë.

Megjithatë ata shkëmbyen numrat por, shanset që të lidhen janë të pakta, madje Kendall është ndjerë në siklet nga takimi që sajoi mamaja e saj.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara