Në tapetin e kuq me mamin, të famshmit që u shfaqën ndryshe në Oscars 2020

11:16 | 10 Shkurt 2020

Kush është me kë? A është ai me atë? A është ajo me të? A e solli ai nënën e tij në tapetin e kuq të Oscars? (Laura Dern, Janelle Monae dhe Keanu Reeves e bënë!) Këto janë pyetjet e mëdha që qarkulluan mbrëmjen e djeshme, sidomos kur disa të famshëm u panë me mamatë e tyre në tapetin e kuq të eventit të madh të ndarjes së çmimeve Oscar. Këtu janë aktorët që guxuan dhe u shfaqën ndryshe gjatë ceremonisë së ndarjes së trofeve të artë!

  1. Patricia Taylor dhe Keanu Reeves

  2. Janelle Monae dhe Janet
  3. Diane Ladd dhe Laura Dern
  4. Gerda Jacoba Aletta Maritz dhe Charlize Theron

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara