Në qytetin romantik, Dhurata sot feston ditëlindjen

14:24 | 16 Nëntor 2019

Modelja dhe këngëtarja shqiptare Dhurata Ahmetaj njihet për bukurinë e saj si dhe këngët që sjellë për publikun shqiptar.

Në paraqitjet e saj publike ajo kujdeset që gjithnjë të duket bukur dhe të paraqes format fantastike trupore, shkruan Indeksonline.

Sot, kur ajo feston ditëlindjen e 27-të, ka publikuar një fotografi nga kryeqyteti francez Parisi, ku ajo duket se ka preferuar të festojë.

Kujtojmë që ajo është krijese e shumë këngëve si: “Gabim”, “Shumë o ka ma don”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara