Në prag të lindjes, Katy Perry me masa mbrojtëse gjatë shëtitjes në Santa Barbara

14:25 | 4 Gusht 2020

Katy Perry kujdeset në maksimum që t’i marrë masat mbrojtëse kur del në publik.

Katy Perry është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe sjell vazhdimisht fotografi me barkun e rrumbullakosur.

Së fundi, këngëtarja u fotografua gjatë një shëtitjeje, teksa ishte veshur me një fustan, sandale e kapele.

Ajo kujdeset që kur del në publik të mos i mungojnë masat mbrojtëse, njësoj veproi edhe së fundi kur doli për t’u shëtitur në Santa Barbara.

Me maskë në fytyrë, këngëtarja po mbante një kafe në duar, ndërsa dukej në formë të mirë edhe në ditët e fundit të shtatzënisë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara