‘Në Dukagjin’ thotë Gold Ag (Video)

20:21 | 1 Mars 2017

Gold Ag sapo ka publikuar këngën ‘Në Dukagjin’ në duet me këngëtarin Hysni Klinaku.

Kjo këngë është dedikim për vëllëzërit Haradinaj, Luanin dhe Shkëlzenin që janë edhe dëshmor të kombit.

Videoklipi është vizualizuar nga produksioni M Production.

Xhirimet janë realizuar në Gllogjan të shtëpia e Ramushit dhe në Isniq./Arbresh.info

Lajmet më të lexuara