Ndryshimi drastik i Afërdita Demakut në pamje

21:21 | 5 Nëntor 2019

Njëra ndër emrat më të njohur në skenën e muzikës popullore, Afërdita Demaku nuk ndalet së publikuar projekte të reja muzikore.

Afërdita kohën e fundit u komentua shumë për ndryshimin në pamje, më saktësisht për humbjen e peshës.

Në një interviste televizive këngëtarja ka treguar se ka humbur më shumë se 20 kilogramë falë një diete të mbajtur.

Kujtojmë se, Aferditën tash e sa vite në skenë është duke e shoqëruar edhe vajza e saj, Dona, me të cilën ka publikuar disa bashkëpunime me tema interesante si: “Lotë Dashurie”, “Kanagjegji Im”, “Po Vjen Nusja”, “Larg Vendlindjes”, “Gurbeti Nuk Na Ndan”.

Ndërsa, në muajin qershor, këngëtarja ka publikuar projektin “Bac Perhajr Dasma”, ku për herë të parë Afërdita ka kënduar me dy fëmijët e saj, Donën dhe Pimin./rtv21/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara