Ndërron jetë në moshën 18 vjeçare motra e këngëtarit të famshëm

15:59 | 15 Mars 2019

Motra e Louis Tomlinson, ish anëtarit të grupit “One Direction”, Félicité Tomlinson, është gjetur e vdekur në moshën 18 vjeçare, ku dyshohet se ka pësuar sulm në zemër, përcjellë GazetaBlic.

Ndërsa asgjë nuk është konfirmuar zyrtarisht, TMZ po raporton se ajo u gjet e vdekur në shtëpinë e saj në zonën e gjykatës së Earls Court në Londër, Angli të mërkurën (13 mars). Ndonëse u përpoqën ta ringjallnin, por nuk pati sukses.

TMZ ka raportuar gjithashtu se ajo nuk kishte “absolutisht asnjë shenjë paralajmëruese dhe ata dinin që ajo nuk ka pasur ndonjë histori të mëparshme me probleme në zemrër”.

Ky lajm vjen vetëm disa vjet pas vdekjes tragjike të nënës së tyre, Johannah Deakin, e cili kishte leuçemi.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara