Ndërron jetë menaxheri i Maroon 5

20:29 | 23 Dhjetor 2017

Jordan Feldstein ka vdekur papritur në moshën 40 vjeçare.

Ai ishte menaxheri i grupit Maroon 5 dhe vëllau i madh i aktorit të njohur, Jonah Hill, shkruan”TMZ”, transmeton portali arbresh.info

Një zëdhënse e grupit ka konfirmuar se Feldstein ka vdekur papritmas.

Sipas mediave të huaja ai ka pësuar sulm në zemër./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara