Ndërron jetë aktori i filmit ‘Goodfellas’ dhe serialit ‘The Sopranos’

00:07 | 14 Shtator 2017

Ka ndërruar jetë aktori i njohur, Franc Vincet, i cili njihet për rolet e tij në filmin ‘Goodfellas’ dhe serialin ‘The Sopranos’.

Ai ka ndërruar jetë gjatë një operacioni në zemër në Neë Jersey, transmeton portali arbresh.info

Vincet përsoi sulm në zemër gjatë javës së kaluar dhe iu iu nënshtrua një operacioni të mërkurën në një spital në Neë Jersey. Ai vdiq gjatë operacionit në moshën 78 vjeçare./arbresh.info

443f7d6000000578-0-image-m-12_1505338221457

443fa5b200000578-0-image-a-8_1505338144399 443f7d1000000578-0-image-m-13_1505338341512

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara