Ndahen çifti i njohur

19:16 | 13 Mars 2018

Këngëtari i njohur Zayn Malik dhe supermodelja Gigi Hadid janë ndarë pas dy viteve lidhje.

Sipas gazetës britanike The Sun, dyshja kanë dhënë fund lidhjes për shkak të orareve të ngjeshur dhe distancës së madhe në mes tyre, shkruan arbresh.info.

Një burimi i afërt me çiftin deklaroj se ata nuk janë më bashkë por janë ende të afërt me njëri tjetrin, orari i ngjeshur dhe presioni i punës ka ndikuar në ndarjen e tyre.

‘Ata më nuk janë çift, por nuk është një ndarje e keqe, ata kanë respekt për njëri-tjetrin akoma’ tha burimi.

Ylli i muzikës, Zayn Malik nxiti dyshimet për ndarjen pas publikimit të një imazhe.

‘Kur jeta të dhuron limona, duhet ti kapësh që të mos godasin në fytyrë’ kishte shkruar Zayn në mbishkrimin e fotografisë.

Zayn dhe Gigi kishin filluar lidhjen në janar të viti 2016, gjashtë muaj pasi që ai ishte ndarë nga e fejuara e tij, anëtarja e grupit Little Mix, Perrie Edwards./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale