Natasha, sensacioni i Instagramit (FOTO)

12:06 | 21 Shtator 2017

Natasha Oakley konsiderohet si një nga femrat më atraktive në botë.

Ajo dallohet për linjat e saj fenomenale trupore, por jo vetëm.

Bukuroshja australiane e cila jeton në Los Anxhelos dhe në Londër në veçanti dallohet për stilin e veshjes dhe të jetës.

Ajo ka 1.9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja ka publikuar një seri fotosh nga linja e re e bikinive që kanë mahnitur adhuruesit e saj në rrjetet sociale.

natasha-3
Natasha është kreatore e linjës së bikinive Monday Swimwear.

Natasha është një prej femrave më të ndjekura në Instagram, edhe pse ajo nuk është fytyrë publike.

Fotot e saj kanë lënë pa fjalë miliona adhurues në mbarë botën duke e bërë të konsiderohet prej femrave më seksi në botë.

natasha-2

natasha-4

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara