Naser Rafuna në mbështetje të njerëzve me ngjyrë: “Djemtë e Ademit”

12:12 | 3 Qershor 2020

Vrasje tragjike e George Floyd ka bërë bujë të madhe kudo në botë.

Edhe të famshmit në vendin tonë i janë bashkuar fushatës “Black Live Matter”, në mesin e tyre edhe aktori i njohur, Naser Rafuna i cili aktualisht luan në serialin “Çka ka shpia”, shkruan portali arbresh.info

Ai ka publikuar një fotografi ku shihet përkrah një personin me ngjyrë.

“Djemtë e Ademit”, ka shkruar Rafuna sipër fotografisë së publikuar.

Naser Rafuna njihet si një prej aktorëve më të mirë dhe është tejet i dashur për publikun. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara