Mozzik publikon këngën e re ‘Auf Wiedersehen’

09:27 | 14 Shkurt 2020

Reperi i njohur, Mozzik ka publikuar këngën e tij  më të re, në gjuhën gjermane të cilën e ka paralajmëruar ditë më parë.

Kënga titullohet  ‘Auf Wiedersehen’ është punuar nga Rzon, projekti është vizuelizuar edhe me një videoklip tejet interesant nga produksioni i njohur “Sekuence”, shkruan portali arbresh.info

Në anën tjetër, Mozzik po shijon suksesin e këngës së re “Edhe Ti” që e solli javë më parë në bashkëpunim me reperen nga Prizreni, Tayna.

Projekti i tyre për vetëm një kohë të shkurtër u shndërrua në hit dhe ‘trending’ në thuajse plot vende përfshirë edhe Gjermaninë e Zvicrën. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara