Mozzik flet për herë të parë hapur për divorcin dhe marrëdhënien me Loredanën pas ndarjes

01:35 | 8 Dhjetor 2019

Mozzik  ka folur për herë të parë për një media shqiptare për marrëdhënien me Loredanën dhe i sqaroi të gjitha.

Mozzik pranoi se është ndarë nga Loredana dhe martesa e tyre po shkon drejt divorcit. Megjithatë, ai shtoi se ata ruajnë një marrëdhënie të mirë dhe bashkë flasin të paktën një herë në ditë.

Ata i bashkon vajza e tyre Hanna dhe gjithmonë do të kenë një arsye për të komunikuar, ka thënë ai për prive.

I pyetur nëse “Dhelpër dinake”, është dedikim për Loredanën, Mozzik dha përgjigjen më të bukur.

Ai tregoi se nuk mund të quajë nënën e vajzës së tij, dhelpër dinake.

“Kjo këngë nuk është dedikim për të. Unë nuk mund të quaj dhelpër dinake nënën e vajzës sime. Vajza ime është gjatë gjithë kohës me të”, shprehet Mozzik dhe më pas tregoi se ka në dorë një këngë me tekst dashurie.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara