Motrat Kardashian ‘tronditin’ rrjetet, pozojnë në bikini

12:05 | 22 Maj 2019

Motrat Kardashian Khloe dhe Kourtney  i kanë provokuar fansat me postimin e tyre të fundit.

Ato kanë publikuar një fotografi, në të cilën shfaqen në bikini, ku shfaqen në jaht, teksa dukeshin provokuese si dhe në fokus i kishin vënë firet e tyre trupore superseksi, shkruan portali arbresh.info.

“Nuk mund të besoj që ne e xhiruam sezonin e parë, mbi 10 vjet më parë”, ka shkruar Khloe, e cila ia shoqëroi postimit edhe një fotografi të realizuar vite më parë.

Ndryshe, këto foto janë realizuar gjatë xhirimeve për shoun televiziv “Keepinig up with the Kardashians”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara