Motra e Stines: Vëllau im doli i pafajshëm

15:18 | 7 Dhjetor 2015

Motra e Stines ka reaguar për incidentin, duke thënë se vëllai i saj është i pafajshëm dhe ky është realiteti.
Alida Duka, motra e Stines e cila gjithashtu është këngëtare, ka shkruar në lidhje me incidentin mes vëllait të saj dhe Flori Mumajesit.
Ajo mes të tjerash thotë se vëllai i saj është i pafajshëm dhe ky është realiteti, transmeton lajmi.net.
“Vëllai im sapo doli i pafajshëm sepse dhe ky është realiteti.
Ne e kemi ndertuar gjithcka kemi me forcat tona. Pa intriga dhe dallavere dhe keshtu do te jete gjithmone, dhe shume me mire na ka dale. Jemi njerez qe duam Paqe dhe nuk durojme padrejtesi.
Ju falenderoj Te gjitheve kudo qe jeni per Supportin tuaj qe treguat ne keto momente”, ka shkruar Alida.
Në deklarata të ndryshme për policinë, Stine ka thënë se Flori kishte një gotë në dorë dhe është plagosur vetë në ballë në momentin e konfliktit, ndërsa Flori ka thënë se ai e ka sulmuar atë për arsye banale.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara