Mos e humbisni n’ZOOM, këto do jenë risitë e fundit nga showbizi

22:26 | 8 Nëntor 2018

Edicioni më i ri i emisionit n’ZOOM transmetohet nesër në po të njejtën kohë.

Këto janë më të rejat e showbizit vendor, përcjell arbresh.info.

  • Çfarë këshilla na jep Shkenda Dubova për mbipeshën?
  • Kush është artisti Antwa?

Se me kë jemi marr këtë javë e kuptoni duke parë promon e emisionit, ku kësaj here kemi sjellur risi për publikun.

Emisioni do të shfaqet nesër nga ora 19:00 në kanalin zyrtar të n’ZOOM Official në Youtube dhe 20:00 në Zico Tv.

Emision me autore dhe moderatore Albina Zeneli./arbresh.info/

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara