Motra e Kimi-t nuk i ndal provokimet

16:04 | 18 Mars 2015

Edhe pas shumë kritikave për veshjen e saj,morta e kardashianeve ,17 vjecarja Kylie Jenner nuk po ndalet.

Të shtunën e kaluar Kylie u paraqit shumë provokative në Londër,për këtë gjë pati kritika të shumëta,por si duket nuk po i bëjnë përshtypje.

Duket se 17 vjecarja nuk do të ndalet,së fundmi ajo është shfaqur duke pozuar me veshje dhe poza mjaftë provokuese në Los Angelos.

1_3155 2_2250 2_8756 3_8767 4_1875 5_1424 6_7672 7_4028

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara