Morena Taraku rikthehet sërish në rrjete sociale me një mesazh shumë të fortë

14:53 | 6 Nëntor 2019

Pak ditë më parë këngëtarja Morena Taraku vendosi të fshijë llogarinë e saj në Instagram pak ditë pas publikimit të këngës së saj  “Missed Call”.

Ajo shkroi në postim:

Por ditën e sotme ajo është rikthyer sërish ku në Instastoryn e saj ka publikuar një mesazh.

‘Unë si shumë gjëra po jo aq sa Zoti. Ai i din shumë gjëra dhe unë besoj tek ai. Nuk ma do zemra të lëndoj  askënd e aq më pak ato që hëngrën bukë me mua në të njëten sofër edhe pse ata e bën…Unë besoj se e vërteta flet një ditë, pa e njollosur askënd nga goja ime.. Dhe prapë po e përsëris Zoti i din të gjitha’ ka shkruar në postim këngëtarja duke mos treguar se kush janë miqtë e saj të ngushtë që kanë prekur atë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara