Morena Taraku provokon me foton e fundit, pozon në veturën luksoze “Rolls Royce”

12:29 | 9 Nëntor 2019

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, muajt e fundit ka qenë një prej emrave më të komentuar në media.

Bukuroshja së fundi ka publikuar një foto provokuese në llogarinë personale në Instagram teksa u shfaq tejet joshëse pranë një veture luksoze, shkruan portali arbresh.info

Morena e ka shkëputur nga klipi i këngës “Missed Call”, ku pozon tek vetura e tipit “Rolls Royce”.

View this post on Instagram

🖤 #RR #ZURICH #CAR #CARLIFESTYLE #ROLLSROYCE

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Ndryshe, Morena që disa vite është zhvendosur në Turqi, ku edhe po e zhvillon karrierën e saj prej këngëtareje, ndërsa së fundmi publikoi edhe këngën e re me klip “Missed Call”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara