Morena Taraku në përkrahje të kombëtares së Kosovës

20:39 | 14 Nëntor 2019

Figura të famshme publike kanë shprehur mbështetjen e tyre për ndeshjen e sontme Kosovë-Çeki përmes rrjeteve sociale, teksa ka nga ata që po e ndjekin edhe nga afër këtë ndeshje.

E bukuroshja shqiptare, Morena Taraku ka publikuar në InstaStory një fotografi, ku shihen disa nga djemtë e Përfaqësueses me mbishkrimin “Kosova, krenare”, shkruan portali arbresh.info

Sa i përket karrierës muzikore kënga e saj e fundit “Missed Call” është pritur mirë nga fansat, dhe komentet në YouTube kanë qenë kryesisht pozitive. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara