Morena shfaqet ‘përvëluese’ nga shtrati

23:20 | 16 Prill 2019

Morena Taraku arrin të merr vëmendjen e fansave thuajse me secilën fotografi dhe video që e publikon në rrjetet sociale.

Ajo kujdeset që të pozojë në mënyrë atraktive, ashtu që ndjekësit e saj të shumtë i presin me padurim imazhet e reja, shkruan portali arbresh.info

E së fundmi, Morena ka ndarë me ndjekësit një fotografi teksa shfaqet tejet provokuese në shtrat ku edhe këtë herë thekson linjat trupore seksi.

Ndryshe, krahas të qenit një modele e pëlqyer, ajo e ka provuar veten edhe si këngëtare, ndërsa bashkëpunimi me Sabri Fejzullahun, “Dashni” është një prej realizimeve më të fundit muzikore. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara