Modelja shqiptare sërish pozon e zhveshur (FOTO)

11:09 | 4 Maj 2017

Të gjithë e njohim si modelja shqiptare që ka pozuar nudo.

Besa Istrefi është një modele kosovare me prejardhje nga Mitrovica.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku vazhdimisht provokon fansat me fotografit e postuara.

Së fundmi ajo në Instagram ka postuar disa fotografi ku shfaq gjoksin dhe gjithë trupin e saj./Arbresh.info

I am in love with my new project… ? Make up @arta_nagipi ?? Hair @nagip.bince ?? and Photographer @idea.films ? Thank u all !????

A post shared by •BESA | ISTREFI• ? (@besaistrefiii) on

??

A post shared by •BESA | ISTREFI• ? (@besaistrefiii) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara