Modelja nga Mitrovica pozon krejt e zhveshur, fotot i poston pa turp në Facebook (FOTO)

14:21 | 3 Gusht 2017

Të pozuarit nudo e ka pasion.
Modelja shqiptare nga Kosova, Besa Istrefi, e cila njihet për guximin e saj sa i përket fotove të tilla, sonte ka ‘çmendur’ ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo në Facebook ka hedhur një foto ku shihet e veshur vetëm me një bluzë të shkurtë kurse pjesën e poshtme duket se nuk kishte fare të brendshme.

Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që Besa pozon nudo.

Pozat e saj kryesisht kanë të bëjnë me këtë tematikë, dhe kjo tregon se të pozuarit zhveshur është pasion i saj.

mmm_1501762277-5367286 mm_1501762283-9675192

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara