Modelja kosovare “pushton” billboardat në Gjermani

00:09 | 5 Nëntor 2019

Heidi Lushtaku shënon një tjetër sukses.

Heidi Lushtaku është nga modelet më të suksesshme shqiptare, bukuroshen tani munda ta shohim në bilobordet thuajse tërë Evropën, shkruan lajmi.net.

Modelja, e cila është e martuar me boksierin Robin Krasniqi, është fytyrë e disa firmave në Gjermani dhe Francë. Ajo së fundmi ka nënshkruar një kontratë me markën gjermane Schild.

Dhe disa nga billbordet i kandarë vetë Heidi në profilin e saj në Instagram.

View this post on Instagram

#mem

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidilushtaku_) on

Lajmet më të lexuara