Modelja kosovare i la gojëhapur edhe italianët

23:56 | 13 Shkurt 2020

Modelja kosovare, Dorina Gegiçi ka bërë një fotosesion në Milano ditëve të fundit dhe paraqitja e saj ka stepur edhe disa qytetarë të këtij vendi

Ajo ka disa vite që është aktive në skenën e modës jo vetëm në Kosovë por edhe jashtë saj.

E tillë është paraqitur në një video tw para do dite kur Dorina është parë në një paraqitje të saj në Milano e ku ka bërë një sfilim që ka rënë edhe në vëmendje të qytetarëve milanist atje.

Bukuroshja kosovare është parë duke deifiluar me një fustan të shkurtër ngjyrë ari.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara