Modelja e re Gigi Hadid duke marrë kokainë

13:25 | 17 Mars 2015

Gigi Hadid një nga modelet më të përfolura është bërë pjesë e thashethëmeve se ka pirë kokainë gjatë festës së pranverës së Victoria s Secret

Këto thashethëme dhe akuza janë bërë pas publikimit të një videoje,ku bukuroshja bjonde shihet me kokë ulur mbi banak duke lënë vërtetë përshtypjen se po konsumonte kokainë.

Por me të degjuar modelja ka reagur menjëherë në Tëitter dhe ka mohuar të gjitha thashethëmet duke thënë se s do guxonte të bënte kurrë një gjë të tillë,aq më tepër kur me cilësojnë si shembull për vajzat e reja.

Ajo këtë video e ka quajtur shumë ofenduese,dhe të qmendur pasi që në atë vend ndodheshin qindra e mijëra gazetarë ,dhe në ato kushte ajo këtë gjë nuk do e bënte kurrë.

Modelja është engjëlli më i ri i Victoria s Secret,ajo bashkë me modelen tjetër Rachel Hilbert ka drejtuar festën,ku i ftuar ishte edhe i dashuri i saj 18 vjecar Cody Simpson.

auto_MIDEJLA1426538042

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara