Modelja e njohur ‘tronditi’ rrjetet në bikini tanga

23:10 | 14 Dhjetor 2019

Ajo është e bekuar me një trup fantastik, dhe lehtësisht tërheq vëmendjen e njerëzve.

Ditë më parë, Daphe Joy ka trullosur burra e gra, teksa është shfaqur me një kostum seksi të larjes në një pishinë.

Bukuroshja me origjinë filipinase është fotografuar me bikini tanga, në qytetin e Maiamit.

Modelja seksi 32-vjeçare ishte në shoqërinë e një mikeshe, e cila kishte veshur një kostum të kaltër të larjes.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara