Modelja e njohur rikthehet në formë, pas lindjes së parë

10:21 | 12 Korrik 2020

Ashley Graham asnjëherë nuk ka hezituar ti ekspozoj linjat e saj edhe pse ka disa kilogramë më shumë se që jemi mësuar ti shohim te modelet.

Ajo është krenare për fizikun e saj dhe këtë e tregon në çdo paraqitje, shkruan Indeksonline.

Modelja para pak kohe është bërë nënë për herë të parë, duke u gëzuar shumë bashkë me burrin e saj Justin Ervin.

Ajo pak kohë pas lindjes, ka vazhduar të pozoj dhe të paraqitet hapur me fotografi nëpër rrjetet sociale.

Madje duket se modelja shumë shpejt i ka rikthyer linjat e saj trupore, pas lindjes.

Kjo dëshmohet me fotografinë e fundit që ajo e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara