Modelja e ‘Gecjan Fashion Group’ feston ditëlindjen (VIDEO)

17:47 | 17 Korrik 2017

Modelja Kosovare Halimi sot ka fesuar ditën e lindjes.

Kosovarja bën pjesë në ‘Gecjan Fashion Group’, shkruan arbresh.info.

Ajo ka mbushur 23 vite dhe jeton e vepron në Suedi.

Në një intervistë për emisionin n’ZOOM ka treguar më shumë për karrierën e saj në modelizëm./Arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale