Modelja e ‘Gecjan Fashion Group’ feston ditëlindjen (VIDEO) | arbresh.info
img_2575

Modelja e ‘Gecjan Fashion Group’ feston ditëlindjen (VIDEO)

Modelja Kosovare Halimi sot ka fesuar ditën e lindjes.

Kosovarja bën pjesë në ‘Gecjan Fashion Group’, shkruan arbresh.info.

Ajo ka mbushur 23 vite dhe jeton e vepron në Suedi.

Në një intervistë për emisionin n’ZOOM ka treguar më shumë për karrierën e saj në modelizëm./Arbresh.info

 
Leave a Reply