Modelja e famshme pozon para pasqyrës, rrit të pasmet me fotoshop!

11:54 | 10 Gusht 2018

Emily Ratajkowski është vërtet në formë, sidomos në foton që postoi këtë të mërkurë duke pozuar ngjitur me pasqyrën e tualetit.

 

Ajo njihet për shfaqje të formave të saj nëpër rrjetet sociale dhe pasarelat e mbarë botës.

Imazhi që postoi në Instagram i shfaqte format e saj më të zmadhuara se zakonisht, sigurisht me fotoshop.

♊️

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Duke veshur një fustan që ishte aq i thjeshtë sa ishte joshës, modelja shkëlqeu nën dritën e vetme të tualetit.

Modelja 27-vjeçare pozoi duke shfaqur një imazh të zjarrtë, në një tualet në Paris.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara